Vedení a řízení sboru

Podrobný program networku bude brzo zveřejněn.

Vize networku

Network Vedení a řizení sboru je určen především kazatelům, starším, vedoucím speciálních služeb ve sborech nebo lidem, kteří se na službu vedoucího sboru připravují a chtěli by získat širší zkušenosti. Cílem networku je vzájemné povzbuzení a obohacení o různé formy a způsoby řízení sboru, budování a rozvoji jeho struktur v závislosti na vizi a povaze daného společenství. Při společném rozhovoru a hledání se budemm zabývat otázkami typu: Jaké možnosti nabízejí struktury řízení sboru, které české evangelikální sbory používají. Jaké jsou jejich silné a slabé stránky. Jak je uvádět do života a jak je v případě potřeby měnit.

Vedoucí networku

Lubomír Ondráček

Vyrůstal v tradiční křesťanské rodině. Osobně uvěřil ve svých sedmnácti letech. Vystudoval ČVUT a několik let pracoval jako stavbyvedoucí. Od roku 1986 je starším sboru, v letech 1991 - 2011 pracoval jako tajemník Křesťanské misijní společnosti. Od roku 2004 je hlavním pastorem Křesťanského společenství Praha, které je jedním z největších sborů v ČR. S manželkou Věrou má tři dospívající resp. dospělé děti.

Soukromý: Petr Geldner

Petr Geldner (1970) vystudoval VŠ dopravy a spojů v Žilině. Pracoval u Českých drah a v ústředí pojišťovny. Nyní je kazatelem Církve bratrské v Náchodě. Vyučuje na ETS na katedře praktické teologie a dlouhodobě se zabývá otázkami řízení sborové práce. Je ženatý a má 3 dcery.

Máte dotaz? Tak nám zavolejte na 777 807 998
nebo nám napište na info@ea.cz

Registrovat se