Homiletický network

Podrobný program networku bude brzo zveřejněn.

Vize networku

Služebníci evangelia (kazatelé, pastoři, evangelisté, starší, a další, kdo slouží slovem) mají před sebou každý týden (někteří ještě častěji) výzvu, jak zvěstovat evangelium, jak vyučovat Božímu slovu, jak zůstávat jako církev v učení apoštolů ve 21. století, v České republice, v našem městě a našem společenství. I dnes k tomuto úkolu dává Pán Bůh své obdarování a zmocnění. Zároveň s tím před nás staví výzvu, jak tímto obdarováním být požehnáním tam, kam nás povolal. Požehnáním těm, kterým Boží slovo zvěstujeme. Pojďme se společně sdílet a hledat, jak to dělat, co nejlépe, jak v tomto krásném, ale nelehkém úkolu obstát.

Každý z nás má už zajeté určité postupy, které mu pomáhají v procesu přípravy na kázání. Každý máme svoji kazatelskou dílnu plnou nástrojů, které používáme. Dejme si navzájem nahlédnout do svých dílen. Můžeme nabrousit a opravit starší nástroje, získat inspiraci pro používání nových a čerpat ze zkušenosti a zdrojů, o kterých jsme dosud neslyšeli.

Network je tedy především vhodný pro kazatele, pastory, starší, kteří pravidelně slouží slovem či další, kdo vnímají jako svůj úkol zvěstovat Boží slovo.

Vedoucí networku

Pavel Plchot

Je kazatelem Církve bratrské v Praze 6 - Dejvice a bývalým předsedou Rady ETS. Má za sebou zkušenost kazatele na několika sborech a je aktivním sportovcem. S manželkou Petrou mají 3 děti.

Máte dotaz? Tak nám zavolejte na 777 807 998
nebo nám napište na info@ea.cz

Registrovat se